BEDRA bez bolestí

Znepříjemňují Vám život bolesti bederní páteře?

Narušují spánek a prohlubují celkovou únavu?

Znemožňují sportovní aktivitu?

Příčin BOLESTÍ BEDERNÍ OBLASTI může být mnoho. Ne vždy ale souvisí s problémy kosterního aparátu nebo svalstva. Za potížemi mohou být např. problémy s ledvinami, virové a bakteriální infekce, poúrazové stavy, blokády nebo  gynekologické potíže u žen.

Vždy je proto vhodné konzultovat stav vašich problémů ještě před masáží, protože ne vždy je masáž vhodná. Při správně zvolené léčbě a následné masáži, dochází k velké úlevě a uvolnění napěťových a bolestivých stavů. SCENAR terapie je jedna z neúčinnějších metod odblokování bolesti a aktivování nervů v dané oblasti. zvláště pokud je kombinována s odbornou a správně provedenou masáží.

Při prudké bolesti nebo vystřelování ostré bolesti do jedné z končetin, prosím, vyhledejte odborného lékaře.

Ten posoudí závažnost stavu a vy možná předejdete zhoršení zánětlivého stavu nebo poškození utiskovaného nervu. I ta nejlepší masáž může akutní stav zhoršit, proto rozhodně nemasírujte nikdy postiženou osobu neodborně sami.

Po odeznění akutních bolestí je nutné dál o nemocná bedra pečovat. Můžete využít jednu z nejefektivnějších metod: SCENAR terapii. Je jednou z úspěšných a efektivních metod regenerace. Je naprosto bezbolestná a příjemná. Zkušenosti našich pacientů všeho věku potvrzují úlevu hned po první terapii!

CO JE SCENAR

Název SCENAR znamená: Samo-Control-Energo-Neuro-Adaptivní-Regulátor. Unikátní metoda vlivu na lidský organizmus.

Přístroj byl vyvinut jako součást tajného sovětského vesmírného programu. Cílem bylo vytvořit přenosný a co nejúčinnější, vysoce efektivní přístroj, který dokáže udržet zdraví astronautů ve vrcholné formě, a to bez použití standartních léků. SCENAR, špičkový výrobek ruského vědce profesora neurologa Alexandra Revenka využívají pro rychlou úlevu od bolestí, k prevenci i regeneraci kloubů vrcholoví sportovci i celé kluby v různých částech světa.

Přístroj je oficiálně zaregistrovaný na ŠÚKL SR, kde se používá již od roku 2002.

Ošetření zahrnuje:

  • Diagnostika oblasti páteře a SI skloubení pomocí Dornovy metody, srovnání rozdílné délky končetin.
  • Jemná nebolestivá mobilizace bederní oblasti Mojžíšovou metodou.
  • Masáž bederní a kyčelní oblasti.

SCENAR terapie

Jak SCENAR terapie probíhá?
Terapie je prováděna na lehátku, kdy Vám terapeut nejdříve vysvětlí přesný postup. Pak si už jen budete užívat 20 minut klid s příjemnou hudbou a aromaterapií. SCENAR zobrazí na displeji masérovi energetický stav v postižené oblasti, případné blokády a poškození. Masér nastaví na přístroji speciální program na Vaše potíže. Vy ucítíte jen jemné impulzy a brnění, které dávají zároveň po nervových drahách informace Vašemu mozku, kam má zaměřit imunitní systém k intenzivní „opravě“ a regeneraci. Pomocí speciálních aplikátorů s kovovou destičkou jsou přenášeny impulzy ze SCENARu do oblasti beder a kyčlí, a odtud po nervových drahách zas do mozku. Terapie je bezbolestná a nemá vedlejší nežádoucí účinky. Může být aplikována i dětem.

Kontraindikace: infekční a zánětlivá onemocnění, kožní vyrážky a ekzémy, horečka, akutní ústřel, prudká vystřelující bolest do končetiny znemožňující pohyb.

Patřím k certifikovaným terapeutům v ČR aplikujících SCENAR TERAPII. Jsem vyškolený žákem profesora dr. neurologie u Alexandra Revenka.

Na proceduru si vyhraďte cca 60 min.