Klasické masáže

Klasická masáž patří stále mezi nejvyhledávanější způsoby odstranění bolesti svalů, k navození dobré nálady, dodá energii a regeneruje svalstvo.

Při této masáži si odpočine nejen Vaše tělo, ale i mysl, která může pak dosáhnout vyššího výkonu během dne.

Klasická masáž docílí vynikajících výsledků v boji proti stresu a napětí, lze jí ale předcházet nemocem a úrazům. Při masáži dochází k výrazné detoxikaci organismu, očištění podkoží, rozproudí se v těle energie a odstraní únavové látky ze svalů.

Odpočine si tělo i mysl, proto se doporučuje při masáži mluvit minimálně, aby svaly mohly relaxovat.

Účinky klasické masáže

Většinou vyhledáme maséra, když cítíme bolest a napětí svalstva, zablokují se nám záda, začnou bolesti hlavy a cítíme se velmi špatně.

Pravidelnými masážemi můžeme předcházet vážným zdravotním problémům, které přicházejí, pokud dlouhodobě zanedbáváme potřeby pohybového aparátu. Nároky na náš organismus neustále stoupají. Přibývá stresu, zůstáváme déle v zaměstnání, nestíháme, na pravidelné cvičení jaksi nemáme čas. To se projevuje právě zvyšujícím napětím šíjových svalů, bolestmi hlavy, narušenou psychikou a chronickou únavou.

Masáží se prokrví podkoží, odplaví se toxické a únavové látky, urychluje metabolismus, čímž pomáhá v boji s přebytečnými kily, neboť oproti klidovému stádiu se spálí tuku o desítky procent více.